YEREL
Giriş Tarihi : 01-09-2020 13:48   Güncelleme : 01-09-2020 13:48

TÜRK MİLLETİ VE YALOVA UĞRUNDA BOŞA HARCAYACAK BİR DAKİKA VAKTİMİZ YOK!

Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, beraberinde yönetimi ve teşkilat mensupları ile ilçe ocaklarını ziyâret etti.

TÜRK MİLLETİ VE YALOVA UĞRUNDA BOŞA HARCAYACAK BİR DAKİKA VAKTİMİZ YOK!

Pandemi sürecinde vakaların yeniden artışa geçmesine rağmen Yalova Ülkü Ocakları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İl teşkilatı, çalışmalar kapsamında Armutlu,Çınarcık ve Çiftlikköy ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Ziyaretler esnasında pandemi sebebiyle geç ve karma şekilde başlaması planlanan eğitim-öğretim yılında hem öğrencilerin açıklarını kapatacak hem de önceki dönemlerde olduğu gibi çeşitli alanlarda öğrencilere verilecek seminerler hakkında istişarelerde bulunulurken, gelecek dönemde yapılacak diğer faaliyetlerin de planlaması yapıldı .

Tanaçan, teşkilatlara eskisinden daha büyük bir fedakarlık ve kararlılıkla çalışmaları gerektiğini belirtirken , "Bizler geçmişten bugüne en kötü dönemlerde hep mücadelemize devam ettik. Yarın da bu mücadelemiz sürecek. Salgın bizim için engel değil. Olabilecek en üst seviyede önlem ile faaliyetlerimiz sürecek. Türk milleti ve Yalova uğrunda boşa harcayacak bir dakika vaktimiz yok." ifadelerini kullandı